Hořický festival děkuje za podporu na HitHit.cz

Děkujeme za podporu, na HitHit.cz jste nám přispěli 83.601 Kč, tuto částku nám nadace Vpohybu zdvojnásobí.

Nestihlu jste nás podpořit na HitHit.cz? Nezoufejte, balíčky z nabídky bude možné zakoupit i mimo kampaň.  Více info již brzy.

GALERIE ODMĚN

Jsme spolek Prove z Hořic a pořádáme jeden z posledních reggae festivalů v ČR - Cultural Reggae Vibez v Hořicích! Tato akce je naprosto unikátní svým magickým prostředím - zalesněný lom U sv. Josefa, svými účastníky - přátelští lidé nakloněni pohodě a příjemnému trávení svého času, nekomerčností - náš tým pracuje bez nároku na honorář, dobrovolnicky, z lásky k hudbě a raritním peckám reggae z živé i elektro scény.
Rádi bychom letos tuto už tak suprovou akci s nádhernou atmosférou nechali rozkvést do krásy řadou zajímavých workshopů (bubenický, lezecký, kamenický, dřevařský, dřevostavby a stavby ze sena, taneční, vaření tradičních etnických specialit, pletení dreadů, tatování, a podobně), divadlen, light show, fireshow a dalším. Zároveň, chceme zvětšovat kapacitu míst pro návštěvníky a zaměřit se víc na propagaci i zpestřování hudební produkce. Přitom chceme celou akci nechat její alternativní, dobrovolnický, nekomerční charakter. Chceme prostě pro vás z této akce vymáčknout to nejlepší. Podpořte nás v tom v kampani na www.HitHit.cz a zapojte se tak do budování nové éry této zajímavé a jedinečné akce. ;-) Letos se nám totiž podařilo využít poslední možnost, jak zdvojnásobit minimální částku vybranou na hithitu.cz díky projektu Vpohybu nadace Vodafone, kam jsme se jako jedni z mála dostali skrze dvě výběrová soutěžní kola! A to už se vyplatí, ne? ;-)
Podpořte nás tedy teď do konce dubna v tomto našem snažení na hithitu a ukažte nám tak, jaká je vaše podpora reggae kultury v ČR! Jaký máte o tuto jedinečnou akci u nás v Český republice zájem a jestli ji tady vůbec chcete. Ukažte nám, jestli má reggae tady u nás svou tradici a své nezastupitelné místo, jak věříme! Zapojit se můžete i do realizace festivalu jako dobrovolníci, s radostí vás příjmeme mezi sebe a postaráme se o vás po Hořicku.

Předem děkujeme za jakoukoli podporu! 

Peace & love! ♥

PODPOŘIT NÁS MŮŽETE NA WWW.HITHIT.CZ OD 20. BŘEZNA DO 5. KVĚTNA 2017

POMOCI NÁM MŮŽETE I SDÍLENÍM FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI: Kampaň na HitHit.cz podporující Cultural Reggae Vibez Hořice2017