O NÁS :: PRAKTICKÉ INFO

Parkování bude již tradičně zajištěno v Autokempu U Věže www.kempuveze.cz za 50 Kč/den. Zdarma se bude parkovat pod autokempem nebo u koupaliště Dachova a na vrchu Gothard (viz mapka). Stanování je i nadále možné v okolí areálu lomu, a to zdarma. Stanové městečko bude hlídat bezpečnostní služba, ale přesto si nenechávejte cennosti ve stanech. Další možnosti ubytování ve stanech nebo chatkách je přímo na koupališti Dachova ww.tshorice.cz/koupaliste/ nebo nedaleko v www.kemp-rychta.cz/.

Automobilům je již tradičně vjezd do lesa a na soukromé pozemky zákázán.

I letos bude k dispozici vyhrazený prostor pro pro dětské aktivity a workshopy pro tvořivé. Do areálu festivalu vede cyklostezka, která pokračuje na nedaleké přírodní koupaliště Dachova a do přírodní galerie soch. Na cyklostezku, polní cesty a soukromé pozemky je zákaz vjezdu všech motorových vozidel! Zakoupením nápojů v areálu festivalu podporujete existenci festivalu.

Zákaz nošení zbraní do areálu, v lese je zakázáno rozdělávat oheň, přijďte posedět k centrálnímu ohništi. Zákaz volného pobíhání psů. Zakázáno je také lezení po skalách. Dbejte pokynů pořadatelů, aby mohl festival pokračovat i v dalších letech.

Festival začíná už ve čtvrtek 22. června v 18 hodin warm-upem na soundsystem stagi. Hlavní stage se rozjede v pátek 23. 6.  Předprodej vstupenek probíhá do 21.června na www.goout.cz. Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou při online nákupu na goout.cz využít studentskou slevu 10%. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstupné zdarma.