01.06.2022

Praktické informace
Kromě vystoupení kapel a djů z Francie, Maďarska, Jamajky nebo Polska bude i letos k dispozici vyhrazený prostor pro pro dětský koutek s výtvarnými dílnami. Tématické malování na tašky a tetování henou. Tradičně nebude chybět Tell Man, který zastupuje projekt SANKOFA AFRIKA - HOME, bezplatný projekt vzdělávání dětí v západní Africe - Ghana. Jak projekt podpořit? Máte doma pastelky, tužky, propisky, prázdné sešity, kreslící bloky nebo jiné školní potřeby, které se vám už nějaký ten pátek válí v šuplíku bez povšimnutí? Můžete je přinést na festival a darovat dětem do Ghany. Stejně jako poslední ročníky bude v sobotu vstup až do 18 hodiny zdarma, tak doražte!
Parkování bude již tradičně zajištěno v Autokempu U Věže www.kempuveze.cz za 50 Kč/den. Na louce pod autokempem se bude parkovat a stanovat zdarma. Vzdálenější parking je možný u koupaliště Dachova a na vrchu Gothard (viz mapka). Stanování je i nadále možné v okolí areálu lomu, a to zdarma. Stanové městečko bude hlídat bezpečnostní služba, ale přesto si nenechávejte cennosti ve stanech. Další možnosti ubytování ve stanech nebo chatkách jsou přímo na koupališti Dachova www.tshorice.cz/koupaliste, nebo www.kemp-rychta.cz
Do areálu festivalu vede cyklostezka, která pokračuje na nedaleké přírodní koupaliště Dachova a do přírodní galerie soch. Na cyklostezku, polní cesty a soukromé pozemky je zákaz vjezdu všech motorových vozidel! Zakoupením nápojů v areálu festivalu podporujete existenci festivalu. Zákaz nošení zbraní do areálu, v lese je zakázáno rozdělávat oheň, přijďte posedět k centrálnímu ohništi. Zákaz volného pobíhání psů. Zakázáno je také lezení po skalách. Dbejte pokynů pořadatelů, aby mohl festival pokračovat i v dalších letech.

Festival začíná už ve čtvrtek 9. června v 18 hodin warm-upem na soundsystem stagi. Hlavní stage se rozjede v pátek 10. 6. v 18 hodin živým vystoupením Concrete Safari. Podrobný program najdete na www.culturalreggaevibez.cz. Předprodej vstupenek probíhá do 9.června na www.goout.cz za 1000 + poplatky, na místě pak bude vstupné za 1300 Kč na celý festival a 1100 Kč za jeden den. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstupné zdarma.

Horice town is situated aproximately 100 km from the capital Prague and the GPS is 50°22´32.926"N, 15°38´45.050"E.
Parking is provided at the autocamp U Věže www.kempuveze.cz . Free parking is near the autocamp or at the Dachova swimming pool or the Gothard hill (see the map). Camping is possible in the area of the quarry, where the festival is situated for free. Camping place will be guarded by the security, but don´t leave valuables in the tents. Other possibility of the accomodation is in the chalets or the tents at the Dachova swimming pool. www.tshorice.cz/…te/ or farther camp /www.kemp-rychta.cz/.
It is forbidden to enter the bicycle path, field path and the private grounds by any motor vehicles. It is not allowed to make a fire in the forest, there is always the central fireplace in the festival. It is not allowed free runnnig dogs. It is forbidden to carry weapons.
Ticket presale is until the 9th of the June on the website www.goout.cz for the price 1000 CZK + fee. Tickets available at the festival – two days ticket 1300 CZK, one day ticket 1100 CZK. when buying online on the website goout.cz.