Info

Start za

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Festival začíná už ve čtvrtek 15. června v 18 hodin warm-upem na soundsystem stagi.

Hlavní stage se pak rozjede v pátek 16. 6. v 18 hodin. Předprodej vstupenek probíhá do 14.června na GOOUT . Do 15. března za 950Kč, poté za 1200Kč, na místě pak bude vstupné za 1400 Kč na celý festival a 1100 Kč za jeden den.

VIP vstupenka 2200 Kč (vstupenka na celý festival, přístup okolo mainstage, třičko, 5x pivo, 3x nealko, 1x energy drink). Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstupné zdarma.

Horice town is situated aproximately 100 km from the capital Prague and the GPS is 50°22’32.926″N, 15°38’45.050″E.

Ticket presale is until the 14th of the June on the website www.goout.cz for the price 1200 CZK. Tickets available at the festival – two days ticket 1400 CZK, one day ticket 1100 CZK. when buying online on the website goout.cz.

Parkování bude již tradičně zajištěno v Autokempu U Věže za 100 Kč/den. Na louce pod autokempem se bude parkovat a stanovat zdarma. Vzdálenější parking je možný u koupaliště Dachova a na vrchu Gothard (viz mapka).

Do areálu festivalu vede cyklostezka, která pokračuje na nedaleké přírodní koupaliště Dachova a do přírodní galerie soch. Na cyklostezku, polní cesty a soukromé pozemky je zákaz vjezdu všech motorových vozidel!

Parking is provided at the autocamp U Věže. Free parking is near the autocamp or at the Dachova swimming pool or the Gothard hill (see the map). Camping is possible in the area of the quarry, where the festival is situated for free. Camping place will be guarded by the security, but don´t leave valuables in the tents. Other possibility of the accomodation is in the chalets or the tents at the Dachova swimming pool or farther camp.

Stanování je i nadále možné v okolí areálu lomu, a to zdarma. Stanové městečko bude hlídat bezpečnostní služba, ale přesto si nenechávejte cennosti ve stanech. Další možnosti ubytování ve stanech nebo chatkách jsou přímo na koupališti Dachova koupaliste, nebo kemp rychta.

Zakoupením nápojů v areálu festivalu podporujete existenci festivalu. Zákaz nošení zbraní do areálu, v lese je zakázáno rozdělávat oheň, přijďte posedět k centrálnímu ohništi. Zákaz volného pobíhání psů. Zakázáno je také lezení po skalách. Dbejte pokynů pořadatelů, aby mohl festival pokračovat i v dalších letech.